O mnie i kancelarii
Pomagam przedsiębiorcom zaoszczędzić czas
Jeżeli:
 1. chcesz jednoznacznej porady prawnej;
 2. szukasz prawnika, który rozumie biznes;
 3. szukasz prawnika, który potrafi spojrzeć na problem uwzględniając konsekwencje podatkowe, karne oraz administracyjne;
 4. szukasz prawnika, który mówi prostym, zrozumiałym językiem;
 5. szukasz prawnika, który pomoże w wynegocjowaniu korzystnych dla Ciebie warunków kontraktu, a jednocześnie nie wystraszy kontrahenta;
 6. szukasz prawnika, który pomoże Ci zminimalizować ryzyko w przypadku niewykonania kontraktu albo odstąpienia od umowy;
 7. szukasz prawnika, który ma doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych o duże kwoty;
 8. szukasz prawnika, który ma doświadczenie w sporach sądowych wszczynanych przez pracowników;
 9. chcesz zabezpieczyć się przed roszczeniami finansowymi, naruszeniem tajemnicy przedsiębiorstwa oraz działalnością konkurencyjną byłych pracowników i współpracowników;
 10. chcesz mieć pewność, że Twoja firma działa zgodnie z szybko zmieniającymi się przepisami prawa pracy;
to jesteś pod właściwym adresem! Zapraszam do kontaktu!
Dlaczego ja?
Od 2007 r. wspieram moich Klientów w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się w prowadzeniu przez nich działalności, tak aby szybciej i bezpieczniej mogli rozwijać swój biznes. Wierzę, że każde wyzwanie, przed którym stoi mój Klient ma rozwiązanie.
 • Podejmując współpracę z Klientem przede wszystkim uważnie wsłuchuję się w jego potrzeby, aby podjąć takie działania, które nie tylko będą najbardziej korzystne dla niego finansowo, ale także najbardziej bezpieczne.
 • Wiem, że moi Klienci nie mają czasu aby czytać długie, nic nie wnoszące opinie dlatego z mojej strony zawsze mogą liczyć na konkretną poradę co do tego, jakie działania mogą podjąć w danej sytuacji.
 • Dbam o to, aby kompleksowo zabezpieczyć moich Klientów, więc sprawdzam także jaki podjęta decyzja będzie miała wpływ np. na zobowiązania publicznoprawne firmy, lub odpowiedzialność karną lub administracyjną organów spółki, co przekłada się także na kwestie finansowe.
 • Probiznesowe podejście oraz nastawienie „can do” są istotnym powodem, dla którego moi Klienci wybierają współpracę ze mną.
 • Z relacji moich Klientów wiem, że doceniają uczciwość z jaką przedstawiam możliwe scenariusze przyszłych wydarzeń i związane z nimi ryzyka, oraz pełne zaangażowanie w rozwiązanie problemu, z którym do mnie przyszli.
 • Z uwagi na to, że od 2007 roku reprezentuję Klientów w sądzie swobodnie czuję się na sali sądowej dzięki czemu mogę wspierać moich Klientów w tym trudnym dla nich czasie radą i spokojem.
Branża budowlana
Dodatkowo doświadczenie nabyte podczas obsługi prawnej międzynarodowej grupy spółek z branży budowlanej co pozwala mi jeszcze lepiej zrozumieć wyzwania przed jakim stoi duży przedsiębiorca, prowadzący działalności na całym świecie.
Branża IT
Od 2016 r. doradzam podmiotom prowadzącym działalność w branży IT, w szczególności w formie software house i agencji interaktywnej. Aby jeszcze lepiej zrozumieć stojące przed nimi wyzwania w 2018 r. ukończyłam studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie Prawa nowych technologii.
Szkolenia
Prowadzę także szkolenia z zakresu prawa pracy. Bardzo lubię tą część mojej działalności albowiem w ten sposób mogę wymienić się doświadczeniami z osobami, które szkolę. Daje mi to zawsze nową perspektywę i pozwala jeszcze lepiej zrozumieć problemy przed jakimi stoją moich Klienci, aby jeszcze lepiej ich wspierać w rozwoju.
Porozmawiajmy
Zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu spotkania lub planu działania.
+48 607 357 291
Spotkajmy się
Chętnie spotkam się u mnie w kancelarii. Dla wygody obu stron możemy także umówić się na rozmowę on-line.
ul. Puławska 7/9 lok. 8
02-515 Warszawa
Bądźmy w kontakcie
Możesz spotkać mnie na popularnych platformach gdzie publikuję materiały dotyczące problematyki, którą się zajmuję.
© 2023, Marta Duda-Muszyńska. Created by Riupress